מהו עיסוי עם סוף טוב

המאמר מציג בפני הקוראים את הרעיון של סוף טוב המבוסס על מכון עיסוי. המאמר מתחיל בתיאור מהו עיסוי בדרך כלל, ולאחר מכן מתאר עיסויים עם סוף טוב, עקרונות העבודה שלהם לגברים ולנשים, ואתגרים בהשגתם.

סופים שמחים נחשבים בדרך כלל רק לנשים בסביבת עבודה הנשלטת על ידי גברים. אבל זה למעשה נפוץ באותה מידה בקרב בחורים שניגשים למוסדות האלה לבדם. עם זאת, במכוני עיסוי רבים המציעים שירות זה יש גם נשים זמינות לספק את השירות לגברים בזמן שהן יושבות במתחם המפחיד שפעם זכה לסטיגמה כל כך קשה עד לפני כ-40 שנה בערך כשהחברה סוף סוף התחילה לקבל הטרוסקסואליות בצורה גלויה יותר.

אשלי סוזן היא סופרת עצמאית מבוססת לוס אנג’לס, שכתבה על נושאים שונים כמו כותבי בינה מלאכותית (AI), כותבי תוכן ואחרים כמו טיפולי ספא, בין היתר בתקופת הקריירה שלה בת שש שנים.

סוף טוב, או שירות מלא, אינו לשון הרע מינית. זה שמן או קרם לשפשף עם שיא מדהים משתמע. התוצאה הסופית היא הקלה והרפיה למקבל העיסוי.

כמה חברות גדולות יותר אפילו מציעות סוף טוב באמת בחוויית הלקוח שלהן עם אנשי הצוות שלהן שמתמחים בשירות זה. סוף טוב הוא יותר מפגש טיפולי בוטח שסביר להניח שהאדם יעבור עם המעסה במקום לחוות שחרור ארוטי לאחר קבלת עיסוי.

“סוף טוב” הוא ביטוי שפירושו מתייחס לעיסוי מיני. ההפך מסוף טוב הוא סוף אומלל.

עיסוי עם סוף טוב אינו חוקי או מפחיד כפי שהוא נשמע. זה רק מתייחס לסוג עבודת היד או אקט מיני אחר במהלך העיסוי, מה שיגרום לך להרגיש מאושר לאחר מכן.

שירותים אלו נחשבים בדרך כלל לא חוקיים, אך הם הופכים יותר ויותר פופולריים בקרב גברים העוברים מצבי לחץ כמו גירושין, מחלה, מוות של אדם אהוב ואפילו היעדר חיי מין במערכת היחסים. עיסוי אירוטי באשקלון

מכיוון שניתן לטפל בנושאים אלו על ידי מפגשי טיפול וטיפול קוגניטיבי התנהגותי, אך זה יימשך חודשים בלבד, אז אנשים בחרו להגיע לעיסוי ‘שמח’ במקום זאת.

שירות זה רק מספק הקלה לטווח קצר – אינך צריך להתאמץ מלבד הסרת כרטיס האשראי שלך לקבלת תוצאות מיידיות!

ניקי, שהיא מעסה ב-MassageSmiles, אומרת “ביקור עיסוי עם סוף טוב הוא בדיוק זה. לקוחה נכנסת לקבל עיסוי אבל משתמשים בידיים במקום ברגליים והזמן בדרך כלל מוגבל” ליצירת קשר עם ניקי, בקר בכתובת https://www.massagesmiles.com

You may also like